Zahájení rybářského kroužku v Rokycanech

Kdy:  19. září 2019 od 16:00 hodin 
Kde: klubovna MO ČRS, Kozinova 523 Rokycany (domeček u Kovohutí)

Sekce: 
základní  -  pro děti ve věku od začátku školní docházky do 15 let, které nejsou členy ČRS a podali si přihlášku nejpozději v den zahájení

pro pokročilé -  pro děti ve věku od začátku školní docházky do 17 let, které jsou členy ČRS MO Rokycany a mají zájem pokračovat v činnosti v kroužku. 

 
Podmínkou přijetí zájemců do obou sekcí kroužku je souhlas rodičů nebo jiného zákonného zástupce. Přihlášky jsou k dispozici v kanceláři ČRS MO Rokycany nebo na webové adrese www.crsro.zde.cz. Přihlášky lze podat v úředních dnech v kanceláři MO nebo v den zahájení kroužku u vedoucího kroužku. 
Všechny podrobnosti související s členstvím v rybářském kroužku a jeho činností budou zájemcům sděleny na zahajovací schůzce dne 19. 9. 2019.

Vedoucí kroužku: pan Vladimír Hrbek – kontakt 606 605 461

Dubnové Rybářství

Blíží se první velké zahájení této sezony, a tak se také dubnové Rybářství zabývá muškařskými pruty, šňůrami a tečkovanými lososovitými rybami. Na stránkách našeho časopisu se za nimi vydáte dokonce i do zahraničí. Čtenáři se také dozví, jak vypadá návrat (nejen) rybího života do v roce 2020 vytrávené Bečvy. Kapry budeme tentokrát lovit na malé řece, na feeder si navlékneme nástrahu pod háček a v hodině biologie si povíme o tom, jaké faktory ovlivňují zbarvení ryb. Vědci z Biologického centra AV ČR nám poví, jak probíhala částečná biomanipulace na jezeře Jordán a Milan Tychler poradí, jak nahodit plovoucí nástrahu do větší vzdálenosti.

Předplatné zařídíte na https://irybarstvi.cz/predplatne/

https://irybarstvi.cz/

Děkujeme za podporu činnosti MO a hlavně za podporu dětských rybářských kroužků

Město Rokycany

 

Město Hrádek

Město Hrádek

 

Obec Dobřív

 

Město Mirošov

 

 

Vodohospodářská společnost Rokycany, s.r.o.