Přihlášení do RIS

Výroční schůze pro děti z rybářských kroužků 

V sobotu 3. března 2018 se konala 1. výroční schůze, která byla určena pouze rybářskému potěru z rybářských kroužků, pracujícími pod Místní organizací ČRS  Rokycany.  Z počáteční obavy z množství zájemců se nakonec nic nepotvrdilo, a i přesto, že chřipková epidemie nutí k ulehnutí řadu našich občanů, bylo vidět, že rybáře jen tak něco neporazí.

Z jednotlivých kroužků, které pracují v Rokycanech, Oseku, Mirošově a Hrádku dorazilo 20 dětí. Po přivítání následoval proslov hlavního organizátora J. Vaníčka, který byl zaměřen zejména na účast dětí v rybářských soutěžích. Částečně byla pak v dalším budě nastíněna soutěž „Zlatá udice“, kterou pravidelně organizuje RK Hrádek.  Následovala slavnostní chvilka, při které byla řada dětí oceněna za svůj přístup bronzovým odznakem odbornosti. Po krátké přestávce se v místním sále uskutečnila ukázka házení na terče, což je jedna z disciplín soutěže a každý si vyzkoušel, jak umí zacházet s prutem a zda trefí vzdálený terč.  Vzhledem ke štědrosti sponzorů jsme měli možnost dětem předat drobné dárky a tak každý z přítomných si odnesl rybářské potřeby.

Závěrem následovalo pro přítomné občerstvení v podobě výborných palačinek a závěrečné vyhodnocení, kde bylo konstatováno, že celá akce se zdařila a nic nebrání tomu, aby pokračovala i v následujících letech. Tímto děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě výroční schůze a zejména pak sponzorům, kteří nám umožnili ocenit děti v jejich snaze stát se řádnými a poctivými rybáři.

Děkujeme za podporu činnosti MO a hlavně za podporu dětských rybářských kroužků

Město Rokycany

 

Město Hrádek

Město Hrádek

 

Obec Dobřív

 

Město Mirošov

 

 

Vodohospodářská společnost Rokycany, s.r.o.