Sjednocení přihlášení
do služby Plus4U a UAF Aplikací
Vážení uživatelé,
v rámci sjednocení přihlášení do služby Plus4U a do UAF aplikací podle standardu uuApp (více v jsme pro vás připravili změny v přihlašování do služby Plus4U. Nově se bude možné jednotně přihlašovat do služby Plus4U a do UAF aplikací prostřednictvím stejné autentikační služby. Změna bude zavedena 1. listopadu 2017.
V případě, že využíváte služeb informačního systému v Plus4U (např. +4U Lékař) a zároveň nějaké UAF aplikace (např. eRecept), stačí se přihlásit pouze jednou a následně se můžete libovolně pohybovat mezi těmito dvěma systémy.
Změna přináší drobné a dočasné omezení:
  1. Od 20. října 2017 nebude dočasně možné napojovat účty v Plus4U k účtům 3. stran, tzn. k Facebooku, Google nebo Microsoftu. Přihlašování pomocí již napojených účtů 3. stran bude funkční do 1. listopadu 2017.
  2. K 1. listopadu 2017 zrušíme všechna stávající napojení na externí účty, které si ale budete moci od stejného data s Plus4U znovu opět jednoduše propojit. Podrobný postup, jak se přihlašovat pomocí externích účtů, naleznete zde.
S touto změnou souvisí prodloužení doby připojení neaktivního uživatele z aktuálních 30 minut na 8 hodin - v případě delší doby, kdy nejste ve službě Plus4U aktivní, není třeba se stále přihlašovat.
V případě jakýchkoliv dotazů nebo potíží kdykoliv kontaktujte +4U Helpdesk.
Váš tým Plus4U Net

Dubnové Rybářství

Blíží se první velké zahájení této sezony, a tak se také dubnové Rybářství zabývá muškařskými pruty, šňůrami a tečkovanými lososovitými rybami. Na stránkách našeho časopisu se za nimi vydáte dokonce i do zahraničí. Čtenáři se také dozví, jak vypadá návrat (nejen) rybího života do v roce 2020 vytrávené Bečvy. Kapry budeme tentokrát lovit na malé řece, na feeder si navlékneme nástrahu pod háček a v hodině biologie si povíme o tom, jaké faktory ovlivňují zbarvení ryb. Vědci z Biologického centra AV ČR nám poví, jak probíhala částečná biomanipulace na jezeře Jordán a Milan Tychler poradí, jak nahodit plovoucí nástrahu do větší vzdálenosti.

Předplatné zařídíte na https://irybarstvi.cz/predplatne/

https://irybarstvi.cz/

Děkujeme za podporu činnosti MO a hlavně za podporu dětských rybářských kroužků

Město Rokycany

 

Město Hrádek

Město Hrádek

 

Obec Dobřív

 

Město Mirošov

 

 

Vodohospodářská společnost Rokycany, s.r.o.