OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Prodej povolenek k lovu ryb a odevzdání povolenky z roku 2020

Vážení členové MO Rokycany.

Pokud víte, že v nejbližší době na ryby nepůjdete, odložte prosím návštěvu kanceláře na pozdější dobu. Kdo bude chtít vrátit jen povolenku s řádně vyplněným přehledem o úlovcích, bude připravena v úředních hodinách v objektu kanceláře MO schránka, nebo můžete povolenku zaslat poštou.

Prodej povolenek za současného stavu bude probíhat jen za předpokladu, že všichni budou dodržovat zvýšené hygienické předpisy. To znamená, že nebude umožněn vstup do prostoru objektu MO Rokycany bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Mezi členy, čekající na výdej povolenky, musí být rozestupy minimálně 2 metry, není povoleno tvořit hloučky.

Pokud dojde k porušování těchto opatření, bude výdej povolenek zastaven a k jeho obnovení přistoupíme až z uvolněním restrikcí. Chraňte své zdraví a zdraví členů, kteří i v této nelehké době pro Vás tuto službu vykonávají.

Děkujeme.


  Na základě potvrzení Ministerstva zdravotnictví ze dne 28. 12. 2020 si Vás dovolujeme informovat, že v souladu s aktuálními vládními opatřeními mohou místní organizace  prodávat nové povolenky k lovu ryb i přijímat povolenky z roku 2020.

  Je ale nezbytně nutné dodržovat důsledně opatření, která minimalizují možnost přenosu nákazy koronaviru.

  Je nutné zajistit následující body, vyplývající z Usnesení vlády ČR č. 1376 ze dne 23. prosince 2020; klíčové jsou:

  • Ve výdejně MO smí být maximálně 1 člen na 15 m2 plochy; v případě výdejny menší než 15 m2 se toto omezení nevztahuje na dítě mladší 15 let, doprovázející člena a na doprovod člena, který je držitelem průkazu osoby se zdravotním postižením.

  • Člen, který je držitelem průkazu osoby se zdravotním postižením, má právo přednostního odbavení.

  • Minimální rozestup mezi členy 2 metry (nejde-li o osoby ze společné domácnosti).

   Děkujeme všem členům za důsledné dodržování pravidel!

  rousky_odstupy.jpg  100_0982.JPG

  Oprávnění k lovu ryb až do 10.1

   Celoroční územní mimopstruhové i pstruhové povolenky ČRS, z. s., Zpč. ÚS a celosvazové a celorepublikové povolenky opravňují jejich držitele k lovu ryb na revírech ČRS, z. s., Zpč. ÚS, až do 10. 1. následujícího roku. Termín odevzdání přehledů o úlovcích se tímto opatřením nemění (do 15. 1.).

   Více


   Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

   První povolenka pro děti zdarma

   Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2021.

   Více


   Rybarsky_listek.jpg

   Odevzdání povolenky

   Upozorňujme všechny rybáře na povinnost vrátit do 15. ledna 2020 řádně vyplněný oddíl II. povolenky k lovu za rok 2019, a to místní organizaci, která povolenku vydala. Tato povinnost je dána článkem II. písmene g) Bližších podmínek výkonu rybářského práva na revírech ČRS, z. s., Zpč. ÚS dle § 13 odst. 9 zákona č. 99/2004 Sb. (zákon o rybářství). Nesplněním výše uvedené povinnosti se rybář vystavuje hrozbě kárného řízení, popřípadě hrozbě nevydání nové povolenky na rok 2020.

   Více

   Děkujeme za podporu činnosti MO a hlavně za podporu dětských rybářských kroužků


   Město Rokycany

    

   Město Hrádek

   Město Hrádek

    

   Obec Dobřív

    

   Město Mirošov

    

    

   Vodohospodářská společnost Rokycany, s.r.o.