Přerušení provozu kanceláře

 

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu kvůli pandemii koronaviru bude dnem 13. 3. 2020 až do odvolání přerušen provoz kanceláře ČRS, z. s., MO Rokycany, Kozinova 523, Nové Město, Rokycany. 

Jde o preventivní opatření. O obnovení provozu kanceláře MO budete informováni prostřednictvím webových stránek MO a informací ve vývěskách.

 

V Rokycanech dne 12. 3. 2020                                                                                                       za výbor ČRS, z. s., MO Rokycany

                                                                                                                                                            Ing. Alexej Ješenko - jednatelDubnové Rybářství

Blíží se první velké zahájení této sezony, a tak se také dubnové Rybářství zabývá muškařskými pruty, šňůrami a tečkovanými lososovitými rybami. Na stránkách našeho časopisu se za nimi vydáte dokonce i do zahraničí. Čtenáři se také dozví, jak vypadá návrat (nejen) rybího života do v roce 2020 vytrávené Bečvy. Kapry budeme tentokrát lovit na malé řece, na feeder si navlékneme nástrahu pod háček a v hodině biologie si povíme o tom, jaké faktory ovlivňují zbarvení ryb. Vědci z Biologického centra AV ČR nám poví, jak probíhala částečná biomanipulace na jezeře Jordán a Milan Tychler poradí, jak nahodit plovoucí nástrahu do větší vzdálenosti.

Předplatné zařídíte na https://irybarstvi.cz/predplatne/

https://irybarstvi.cz/

Děkujeme za podporu činnosti MO a hlavně za podporu dětských rybářských kroužků

Město Rokycany

 

Město Hrádek

Město Hrádek

 

Obec Dobřív

 

Město Mirošov

 

 

Vodohospodářská společnost Rokycany, s.r.o.